Bezplatná registrácia
Finančná konferencia ShowFx World
v Bratislave

Jedinečná vzdelávacia akcia pre obchodníkov všetkých úrovní

Pridajte sa k nám a celý deň nasávajte dôležité informácie!

8. septembra 2018
Hotel NH Bratislava Gate One, 10:00 – 18:00
Registračný formulár
Vstup je zdarma!
*Required fields
Kliknite pre registráciu
Prečo sa zúčastniť
CELODENNÉ TRADING VZDELÁVANIE
Naučte sa všetko, čo potrebujete vedieť! Náš program uspokojí obchodníkov všetkých úrovní odbornosti a starostlivo vybrané témy pokrývajú všetky aspekty a nástroje obchodovania
EFEKTÍVNA STRATÉGIA
Objavte, čo naozaj funguje – naši odborníci na trhu vedia, o čom hovoria, a preto sú tu, aby vám pomohli robiť efektívne rozhodnutia o peniazoch na trhu
KOMUNIKÁCIA
Všetci prednášajúci môžu zodpovedať ľubovoľnú otázku a prestávka pri dobrej káve vám pomôže zdieľať vaše nápady a vytvoriť nové kontakty – neexistuje lepší čas a miesto na vytváranie sietí!
MOTIVÁCIA
Strávený deň v priateľskej obchodnej atmosfére medzi podobne zmýšľajúcimi ľuďmi vás nabije novými nápadmi a prinesie ďalšiu motiváciu k dosiahnutiu lepších obchodných výsledkov!
OBCHODNÉ BONUSY
Využite špeciálne ponuky a bonusy od maklérov
TOMBOLA
Vyskúšajte svoje šťastie v tombole od organizátorov a zúčastnených firiem
Konference již prošla
Bezplatná registrácia
Program konferencie
10:00 - 18:00
Program sa čoskoro objaví
Iba pre účastníkov konferencie – obchodný bonus
2000 dolárov od generálneho partnera podujatia!
Pozrite si fotografie z nášho nedávneho podujatia v prahe!
O nás
  • Sme tím ShowFx World
  • Od roku 2009 sme usporiadali viac než 30 konferencií zameraných na vzdelávanie obchodníkov a investorov na všetkých úrovniach
  • Organizujeme podujatia v Moskve, v Singapure, v Prahe, na Cypre, v Rige a v ďalších mestách po celom svete
  • Na naše workshopy pozývame iba špičkových miestnych a medzinárodných odborníkov, najlepších analytikov a skúsených obchodníkov
  • Naším hlavným cieľom je vzdelávanie, nie propagácia: na každej konferencii garantujeme, že návštevníci budú počuť skutočné obchodné stratégie, efektívne tipy a techniky zarábania peňazí

Používame iba reálne recenzie od reálnych ľudí. Tu je niekoľko našich účastníkov:

Už som sa zúčastnil niekoľkých Fx obchodných podujatí a vždy je príjemné opäť sa zúčastniť na konferencii ShowFx tu v Singapure. Keďže už dávno nie som nováčikom v obchodovaní, vždy sa najviac teším na to, že sa naučím niečo nové od množstva prednášajúcich. Väčšinou sú na iných obchodných podujatiach iba vystavovatelia a prednášajúci, ktorí chcú predávať svoje služby, a preto je pre mňa ako obchodníka veľkým lákadlom, ak je na podujatí veľa rečníkov, ktorí sa delia o skutočné a užitočné techniky.

Kan Arthur, Singapur
Pre mňa to bol deň plný objavovania a osvietenia. Výber rečníkov a tém pokryl všetky úrovne investorských skúseností. Mňa napríklad uspokojili relevantné odpovede Stuarta McPheeho na moje otázky o jeho obchodných stratégiách pre meniace sa trhové podmienky. Jednozna ne to bolo vzdelávacie podujatie, z ktorého som si odniesol množstvo inšpirácie. Už aby bolo ďalšie. Dajte mi vedieť, prosím.

MayLi Chan, Singapur
Naučil som sa veľa nových vecí a stále nemôžem uveriť tomu, že výstava takéhoto rozmeru a kvality je voľne prístupná verejnosti. Organizáciu ste skvele zvládli a už sa neviem dočkať ďalšieho podujatia!

Jaroslav Vomacka, Bratislava (Slovensko)
O obchodovaní som nemal ani poňatia, no tieto 2 dni boli pre mňa neuveriteľne zaujímavé a užitočné. Moju pozornosť pritiahlo publikum, ktoré bolo plné skúsených, no nadšených ľudí, ktorí pôsobia v tejto oblasti už roky. Spoznal som ľudí, ktorí už roky obchodujú a porozprávali sme sa, atmosféra bola uvoľnená. Pomohlo mi to a naučil som sa veľa o rôznych aspektoch tejto oblasti, najmä, keď publikom mohlo rečníkom klásť ľubovoľné otázky... Chcem sa poďakovať tímu ShowFx World za všetku prácu, ktorú odviedli.

Dmitry Gnatko, Kyjev (Ukrajina)
Bola to moja prvá konferencia takéhoto typu v Moskve. Najviac ma dojal fakt, že som bol obklopený ľuďmi, ktorých obchodovanie zaujíma rovnako ako mňa. Podporilo ma, že som sa mohol s niekým porozprávať o problémoch v obchodovaní, podeliť sa o skúsenosti, a že mi mal kto poradiť! Taktiež sa mi páčilo, akým spôsobom rečníci prednášali: všetko bolo jasné, súvislé a doplnené grafmi. Neváhali nám predstaviť všetky ukazovatele, ktoré používajú. Osobitné poďakovanie patrí spoločnostiam, ktoré sa nám venovali :) A ešte nám aj podarovali rôzne veci. Vyhral som 500 dolárov na mojom obchodnom účte a teraz, vďaka skúseným kamarátom, som to zvýšil na 900 dolárov.

Lilia Nizamova, Moskva (Rusko)
Získala som inšpiráciu, ktorú som tak veľmi potrebovala, plus obrovské množstvo nových vedomostí a nový smer, ktorým sa mám v živote uberať. Cítim sa ako znovuzrodená. Ďakujem vám.

Oksana Yevdokimova, Alma-Ata (Kazachstan)
Prišiel som na konferenciu až o 13:00, ale nie neskoro. Práve naopak, získal som skvelý kontakt od jedného z účastníkov konferencie. Úplne ma ohromil tým, čo som sa od neho dozvedel a počas prednášok som skôr myslel na to, čo mi povedal a doteraz na to myslím. Počas konferencie bola príjemná atmosféra, skvelé prostredie, dobrá organizácia celej akcie. Celkovo bola akcia, aspoň z môjho pohľadu, veľmi prínosná. Je skvelé, že ste dali k dispozícii na stiahnutie prezentácie, vďaka ktorým som mohol pochytiť to hlavné od prednášajúcich, ktorých prednášok som sa nezúčastnil.

Martin, Praha (Česká republika)
Hotel NH Bratislava Gate .
One Ambrusova 7, 821 04 Bratislava - Slovakia
Registračný formulár
Vstup je zdarma!
*Požadované pole
Kliknite pre registráciu